Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań pt. „Ekonomizacja działalności podmiotów ekonomii społecznej”.

Spotkania odbędą się w formule online w dniach 17, 24, 31 maja 2023 r. w godz. 10.00 - 13.00 na platformie ClickMeeting.

 

Do udziału zapraszamy Członków Sieci Podmiotów Ekonomii Społecznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz pozostałe podmioty zainteresowane rozwijaniem swojej działalności m.in. w obszarze promocji i marketingu produktów i usług.

 

Ekspertami oraz prowadzącymi spotkania będą:

 

Artur Kaniecki, Prezes Zarządu Fundacji Studio M6 - dyplomowany coach, doradca zawodowy i biznesowy, ekspert z zakresu organizacji i zarządzania, praktyk prawa pracy, legalizacji zatrudnienia.

oraz

Mariusz Godlejewski, Dyrektor Biura Projektów Fundacji Studio M6 - ekspert w prowadzeniu projektów biznesowych i społecznych, finansowanych z dotacji gminnych, EFS, Funduszy Norweskich, NIW, Major Donors i grantów międzynarodowych, specjalista w zakresie marketingu (media społecznościowe).

 

Tematyka spotkań:

17 maja 2023 r. (środa) - „Cykl życia produktu / usługi społecznej a popyt na nie”.

24 maja 2023 r. (środa) - „PR w działalności podmiotu ekonomii społecznej”.

31 maja 2023 r. (środa) - „Social Media w działalności podmiotu ekonomii społecznej”

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie do dnia 15 maja br. elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/xEkBVcMWHQkMcCVH7. Osobą do kontaktu w sprawie spotkań jest Aleksander Jarzemski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 571 293 182.

 

Do pobrania:

Program spotkania [pdf, 1 370KB]