Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu zwraca się z prośbą do klubów seniora oraz podmiotów działających na rzecz osób starszych o przesłanie informacji dot. funkcjonowania powyższych miejsc.

Liczba seniorów w Grudziądzu ciągle wzrasta, więc urzędnikom zależy na upowszechnianiu informacji o miejscach, gdzie seniorzy mogą aktywnie spędzić czas, rozwijać swoje pasje, wymieniać się doświadczeniami  oraz nawiązywać znajomości. Urząd Miejski zaprasza więc do zaprezentowania swojej działalności poprzez wypełnienie ankiety. Ankietę należy złożyć do 31 lipca 2018 r. w formie pisemnej w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Ratuszowej 1 (pok. 102) lub przesłać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowych informacji udziela Referat Współpracy  z Organizacjami Pozarządowymi i Wsparcia Społecznego Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu pod nr tel. 56 45 10 318 lub 56 45 10 452.

Źródło: grudziadz.pl, fot: google.maps.pl