Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu rozpoczyna kolejny cykl spotkań świadomościowych pn. „Aktywny Senior XXI wieku”, tym razem dotyczących popularyzacji dobrych rozwiązań w obszarze profilaktyki zdrowotnej i opieki nad niesamodzielnymi osobami starszymi.

Na spotkaniach będzie można m.in. dowiedzieć się o sytuacji osób starszych współcześnie, poznać problemy jakie napotykają opiekunowie rodzinni osób z chorobą otępienną oraz zapoznać się z  metodami i terapiami pracy z osobami starszymi.

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 26 listopada 2018 r. w Sali Patio w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, od godz. 10:00.

Zgłoszenia na spotkanie można dokonać do dnia 22.11.18 r.:

  • przesyłając kartę zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 56 657-14-61
  • telefoniczne pod nr tel. 56 657-14-69

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do udziału w spotkaniu zostaną poinformowane drogą mailową lub telefonicznie.

Do pobrania:

 

W ramach cyklu przewidziane są także mniejsze spotkania w Grudziądzu (5.12.18 r.), Bydgoszczy (10.12.18 r.) oraz we Włocławku (14.12.18 r.). Można już się na nie zgłaszać. Poniżej do pobrania poszczególne karty zgłoszeniowe.

 

Szczegółowe informacje nt. spotkań pod nr tel. 56 657-14-69.

Serdecznie zapraszamy.

 

Spotkania sfinansowane w ramach projektu „Pogodna jesień życia na Kujawach i Pomorzu – projekt rozwoju pomocy środowiskowej dla seniorów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.