W dniach 13-14 listopada br.  odbył sie specjalistyczny kurs "TBRI - Interwencja Relacyjna oparta na Zaufaniu". Kurs skierowany był   dla rodziców zastępczych i specjalistów pracujących z dziećmi w pieczy zastępczej.  Zorganizowany został w ramach programu  partnerskiego „Rodzina w Centrum 2”.

ROPS w Toruniu w ramach projektu kontynuuje w ramach programu Rodzina w Centrum 2 organizacje szkoleń dla rodzin zastępczych, kadry rodzinnych domów dziecka i dyrektorów placówek opiekuńczo wychowawczych typu rodzinnego z województwa kujawsko pomorskiego.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej po wakacjach zaprasza do aktywnego udziału w szkoleniach warsztatowych realizowanych w ramach projektu RWC 2.

Kujawsko-Pomorski Piknik Zawodowy za nami!!!

Projekt Bank Ubrań realizowany w Toruniu.

W dniu 15 czerwca 2019 r. w Toruniu w Hali Sportowo-Widowiskowej ARENA Toruń przy ul. Bema 73-89, odbędzie się Kujawsko-Pomorski Piknik Zawodowy dla wychowanków pieczy zastępczej.

W dniu 30 maja 2019 roku odbyły się IV Obchody Dnia  Rodzicielstwa Zastępczego i Dzień Dziecka w Powiecie Aleksandrowskim. Uroczystości objęte były Patronatem Honorowym Starosty Aleksandrowskiego.

Zakończenie kursów  Efektywnej Nauki w ramach projektu „ Rodzina w Centrum 2”.

Półmetek kursów  Efektywnej Nauki w ramach projektu „ Rodzina w Centrum 2”.

Rozpoczęły się kursy Efektywnej Nauki dla dzieci w wieku 9-10 lat w ramach projektu „Rodzina w Centrum 2”