W ramach projektu „Trampolina 2” odbędzie się konferencja metodyczna dla kuratorów sądowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Po kilku miesiącach przerwy swoją działalność wznowiły Młodzieżowe Centra. Uczestnicy znowu mogą korzystać z różnych form wsparcia w ramach projektu.

W II edycji projektu swoje działania rozpoczęły aż 23 Młodzieżowe Centra! Choć 3 nowopowstałe placówki dołączyły do nas dopiero na przełomie października i listopada, niezwłocznie przystąpiły do realizacji swoich zadań, niczym nie ustępując doświadczonym już MC.

Do 6 listopada 2019 roku potrwa uzupełniający nabór uczestników do II edycji projektu pn. „Trampolina 2”. Poszukujemy kandydatów do Młodzieżowych Centrów, które powstaną na terenie Aleksandrowa Kujawskiego i Nakła nad Notecią.

Uczestnicy z Młodzieżowego Centrum w Golubiu-Dobrzyniu wzięli udział w tradycyjnym Hubertusie .

Do 10 października 2019 roku potrwa uzupełniający nabór uczestników do II edycji projektu pn. „Trampolina 2”. Poszukujemy kandydatów do Młodzieżowych Centrów działających na terenie Torunia, Lipna i Rypina.

Do 10 września 2019 roku potrwa nabór uczestników do II edycji projektu pn. „Trampolina 2”.

Na 14 czerwca 2019 roku we Włocławku zaplanowano trzecią już odsłonę cyklicznego turnieju sportowego „Dzień sportu”.

Uczestnicy Młodzieżowych Centrów z Grudziądza 1-2 poznawali muzeum w Biskupinie.

W dniach 10-12.05.2019 r. odbyła się pierwsza wizyta studyjna  dla uczestników projektu „Trampolina 2”. Miejscem realizacji wizyty były spółdzielnie socjalne w województwie małopolskim.